Dzień Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku. Wasz dom, to dom MAGICZNY, gdzie spełniają się marzenia. To takie miejsce na ziemi, gdzie smutek w radość się zmienia. Jak dobrze, że jesteście. Wprawdzie od święta Babci i Dziadka minęło już trochę czasu, ale dziadkowie nie zwracają uwagi na takie drobiazgi i z wielką przyjemnością przyjęli zaproszenie od swoich wnucząt na uroczystość przygotowaną 31 stycznia w Szkole Podstawowej w Zakrzewie. Gości przywitała pani dyrektor Dorota Wysokińska, składając z głębi serca płynące życzenia. Następnie dzieci wystąpiły z różnorodnym repertuarem, prezentując Jasełka, wiersze i piosenki. Seniorzy zostali obdarowani upominkami wykonanymi własnoręcznie przez swoje pociechy. Przyjemnie było popatrzeć na relacje najmłodszych i najstarszych. Łzy wzruszenia same cisnęły się do oczu. Dziękujemy rodzicom, że swoim zaangażowaniem sprawili, iż taka uroczystość mogła mieć miejsce. Chwilo trwaj….

Danuta Domańska-Guz