#chellengeniebieskiemotyle2021

„JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”
Punkt Przedszkolny w Zakrzewie dziękuje Zespołowi Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie 💙 za nominację. Wyzwanie przyjmujemy i kontynuujemy akcję
Do dalszego wykonania zadania nominujemy
💙 Punkt Przedszkolny w Kępkach💙
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji zainicjowanej przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
Akcja ma na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem oraz ich rodzinom.
Jest to dobry moment na rozmowę o tolerancji oraz o tym, że choć każdy z nas jest podobny, to różnimy się pod pewnymi względami i to jest niesamowite oraz wyjątkowe.
Aby wziąć udział w akcji należy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną , lub dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na FB oraz przesłać na adres motyle [email protected]. Ważne aby na zdjęciu lub filmie były ujęte pozdrowienia ” Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami”.
4. Nominować kolejne osoby(może to być instytucja, klasa, grupa przedszkolna) i powiadomić je o tym.
5. Na wykonanie zadania każdy nominowany ma 48 godzin.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!💙💙💙