Gra terenowa poświęcona św. Janowi Pawłowi II

18 maja 1920 roku przyszedł na świat największy z Polaków – Karol Wojtyła. Jego pamięci została poświęcona gra terenowa zorganizowana z okazji Dnia Dobra przez Szkolne Koło Caritas. Jej hasłem były słowa papieża: ,,Wyrusz w drogę… Nie czekaj, aby zrobić coś dobrego.” Uczniowie mieli do pokonania pięciokilometrową trasę, na której czekało na nich 10 zadań, dotyczących między innymi znajomości życia św. Jana Pawła II. Był również czas na zapalenie zniczy i modlitwę przy grobach żołnierzy walczących o wolność naszej ojczyzny oraz śpiewanie ,,Barki”. Poza tym uczniowie redagowali modlitwę w intencji pokoju na świecie, podawali przepis na kremówki i wykonywali wiele zadań sprawnościowych. Wszystkim 5 grupom pod opieką nauczycieli udało się przebyć wyznaczoną trasę. Gra terenowa przysporzyła wszystkim dużo satysfakcji i radości.