Dzień pełen podróży

20 października 2022r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Zakrzewie wybrały się na wycieczkę do urzędu pocztowego, gdzie zapoznały się z jego wyposażeniem i zakresem usług. Miały też możliwość stemplowania znaczków na kartach pocztowych.
Następnie udały się do piekarni – tu poznały pracę piekarza i etapy produkcji chleba. Wizyta zakończyła się degustacją pysznych, pachnących bułeczek.
Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w bibliotece, gdzie dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej i zapoznały się z bogatym księgozbiorem literatury dziecięcej.
Wycieczka była wspaniałą okazją do poznania różnych zawodów i utrwalenia nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
Serdecznie dziękujemy pracownikom odwiedzonych instytucji za miłe przyjęcie, poświęcony czas i pogadanki edukacyjne.