Jesienne zbiory

Jesień to doskonały czas na jesienne zbiory. Korzystając z pięknej pogody przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Zakrzewie udały się do sadu ks. Konstantego Goławskiego na zbiór pięknych, soczystych jabłek i gruszek, z których później przygotowały pełen witamin sok. Następnie udaliśmy się na plantację malin do państwa Agnieszki i Tadeusza Włodarczyków. Okazało się, że maliny smakują najlepiej prosto z krzaczka. Ostatnim miejscem, które odwiedziły dzieci był warzywniak państwa Anety i Mateusza Goławskich. Prace wykopkowe sprawiły przedszkolakom wiele radości. Na koniec pani Anetka poczęstowała wszystkich pysznymi rogalikami, cukierkami i ciepłym kompotem.
Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i umożliwienie dzieciom nabycia nowych cennych doświadczeń, takich jak praca zespołowa, czy czerpanie radości z zajęć fizycznych.