Jasełka

Jasełka w wykonaniu uczniów klas starszych wprowadziły społeczność szkolną w przeżywanie tajemnicy Bożego Narodzenia. Zostały one wystawione w dniu 20 grudnia pod kierunkiem pani Elżbiety Celińskiej i pani Anety Jurek. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Agnieszka Buś.
Ukazały one jak przez pokorę i posłuszeństwo Maryi wypełnił się plan zbawienia w przyjściu obiecanego Mesjasza. Jedną ze scen był spis ludności, gdzie wśród wielu przybyłych do Betlejem, znalazł się także Józef wraz ze swą małżonką. Kiedy nie mógł znaleźć noclegu, z pomocą przyszedł mu pastuszek, który przejąwszy się ich sytuacją, zaproponował schronienie w swojej stajni. Tej nocy narodził się Zbawiciel, co obwieścili aniołowie, wskazując drogę do Niego pasterzom. Jako kolejni pokłon Bożej Dziecinie oddali Trzej Mędrcy doprowadzeni przez gwiazdę.
Jasełka zakończyły życzenia od naszych wspaniałych, młodych aktorów.