Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 r. Szkoła Podstawowa w Zakrzewie uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018. Rozpoczęcie było poprzedzone mszą świętą odprawioną przez księdza proboszcza Piotra Trochimiaka w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach.

Pani Dyrektor Dorota Wysokińska serdecznie przywitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Życzyła uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

Odczytane zostało pismo wójta gminy Ulan-Majorat, pana Jarosława Koczkodaja, informujące o nowo powstałym Żłobku Gminnym. Żłobek będzie pełnił funkcję opiekuńczą, edukacyjną i wychowawczą. Wykwalifikowana kadra wprowadzi najmłodszych w świat dobra i prawdy, rozbudzi wyobraźnię, wiarę we własne siły, ciekawość świata i empatię, nauczy kreatywności i samodzielnego działania w atmosferze pełnej ciepła i wzajemnego szacunku.