Nie ma to jak choinka szkolna.

Na ten dzień czekają wszyscy, a najbardziej młodzież i rodzice. Ci pierwsi, bo uwielbiają tańczyć, a jak wiadomo taniec i zabawa leży w naturze każdego człowieka. Pozwala na pozytywne nastawienie do życia, wnosi radość i szczęście. Natomiast rodzice, gdyż mają okazję popatrzeć na swoje pociechy nie tylko przez pryzmat podręczników, lektur i wypracowań, ale przede wszystkim na pięknie , kolorowo ubraną i roześmianą gawiedź szkolną. Właśnie 28 stycznia w Szkole Podstawowej w Zakrzewie odbyła się zabawa choinkowa. Zgromadziła obecnych i byłych uczniów. Od maluchów po młodzież gimnazjalną. DJ Arek wraz ze swoją żoną Karoliną przygotowali różne atrakcje m.in. wspólne tańce, zamknięcie w bańce mydlanej, malowanie twarzy, obdarowywanie ciekawymi balonikami w kształcie kwiatków, zwierzątek itp. W trakcie choinkowego szaleństwa wprost telepatycznie, prosto z dalekiej północy, mimo braku śniegu, przybył św. Mikołaj. Nie potrafił odmówić tej przyjemności młodemu pokoleniu. Wszak choinka bez Mikołaja jest pozbawiona uroku. Dlatego też Święty sprostał zadaniu i uszczęśliwił wszystkie dzieci, które były grzeczne, a że wszystkie takie były, więc paczki powędrowały do właściwych rączek. W trosce o kondycję fizyczną, rodzice przygotowali poczęstunek. Energii nie zabrakło. Pyszne kanapki, ciasto i owoce znikały w okamgnieniu. Nad bezpieczeństwem bawiących się czuwała pani Dyrektor Dorota Wysokińska oraz grono pedagogiczne. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.
Danuta Domańska-Guzdodał