Zakończenie roku szkolnego

Coś się kończy, coś zaczyna. Takie motto przyświecało uczniom kończącym Szkołę Podstawową w Zakrzewie. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, a najlepsi z najlepszych tj. Dominika Domańska z klasy VI ze średnią 5,27, stypendium wójta Gminy Ulan Majorat Jarosława Koczkodaja. VIII klasa wraz z młodszymi kolegami zatańczyła poloneza, a potem w humorystyczny sposób przedstawiła scenki z minionych lat szkolnych. W ciepłych słowach podziękowała uczniom i rodzicom za pracę, zaangażowanie i wyniki pani dyrektor Dorota Wysokińska, dyrektor GZEAS pani Bożena Krawczyk oraz przedstawiciel gminy, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego pani Magdalena Kania. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także dyrektor SP. Sobole Arkadiusz Cap, wychowawczyni VIII klasy z Soból Teresa Kowalik, jak również sami ósmoklasiści. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom i rodzicom życzymy udanych, spokojnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Danuta Domańska-Guz.