Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

KOCHANI UCZNIOWIE, DRODZY RODZICE!

Inauguracyjne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 rozpoczynamy  1 września mszą świętą o godzinie 9:00.
Do szkoły zapraszamy od godz.9.45 według poniższego harmonogramu

Godzina Klasa Wejście Sala
9.45 Punkt przedszkolny główne Sala przedszkolna 1

(uczeń + 1 rodzic)

10.00 I główne 15 (uczeń + 1 rodzic)
10.05 II-III główne 14
10.15 IV-V główne 16
10.20 VI-VII główne 17
10.25 VIII główne 13

Wszyscy musimy zastosować się do nowych zasad bezpieczeństwa i reguł funkcjonowania szkoły, tj. do szkolnych procedur bezpieczeństwa

• Na rozpoczęcie roku szkolnego przychodzą uczniowie zdrowi, bez widocznych objawów chorobowych górnych dróg oddechowych.
  • Uczniowie czekają na wychowawców przy wejściu głównym, o określonych godzinach.
  • NIE SPÓŹNIAMY SIĘ! Przychodzimy w stroju galowym.
  • Uczniowie do klas przychodzą pod opieką wychowawców.
  • Rodzice nie wchodzą do budynku szkoły, z wyjątkiem klasy przedszkolnej i pierwszej.
  • W budynku szkoły, poza salami, obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa (maseczki, przyłbice).
  • Po wejściu do budynku obowiązkowa dezynfekcja rąk.
  • Zakaz poruszania się i przebywania w strefach innych niż wyznaczone miejsca i drogi
  • Po zakończeniu spotkań wychowawcy odprowadzają uczniów do wyjścia.

Uczniowie bezzwłocznie opuszczają teren szkoły.

• Wejście do szkoły osób z zewnątrz jest możliwe tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i z zachowaniem procedur kontaktu (dzwonek przy wejściu głównym).

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego, bardzo proszę na bieżąco śledzić aktualności na stronie:

• szkoły
  • e-dzienniku

W razie pytań i wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z wychowawcą lub dyrektorem.

Dorota Wysokińska