Projekt „Modernizacja i rozbudowa systemów informatycznych samorządów województwa lubelskiego w celu podniesienia jakości usług publicznych”

Święty Mikołaj był w tym roku dla nas wyjątkowo hojny. Najpierw szczodrze obdarował wszystkie grzeczne dzieci, aby 10 grudnia przybyć ponownie i sprawić radość nie tylko uczniom, ale przede wszystkim nauczycielom.
Od Gminy Ulan Majorat otrzymaliśmy w prezencie ultraszybkie, pachnące jeszcze nowością laptopy, które znacznie ułatwią nam codzienną pracę nie tylko jeśli chodzi o prowadzenie lekcji, ale przede wszystkim będą niezastąpione w obsłudze dziennika elektronicznego.
Wszystko to było możliwe dzięki wsparciu i zaangażowaniu PANA WÓJTA JAROSŁAWA KOCZKODAJA, który dołożył wszelkich starań, aby projekt „Modernizacja i rozbudowa systemów informatycznych samorządów województwa lubelskiego w celu podniesienia jakości usług publicznych” został zrealizowany na terenie naszej gminy jak najszybciej. Dzięki temu, możemy funkcjonować na najwyższym poziomie, tworząc nowoczesną szkołę.
Uroczystego rozpakowania prezentów dokonały przewodnicząca SU Kinga Jurkowska oraz uczennica klasy I Zosia Maciążek. Radość uczniów i nauczycieli była ogromna. Każdy wychowawca odebrał swój służbowy komputer z rąk Pani Dyrektor Doroty Wysokińskiej. Teraz praca będzie czystą przyjemnością.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy Panu Wójtowi JAROSŁAWOWI KOCZKODAJOWI, a także koordynatorowi projektu Panu TOMASZOWI NIEBRZEGOWSKIEMU.

Możesz również polubić…