Andrzejki

Której but na progu stanie, pierwsza panna na wydanie…

Andrzejki

W czwartek 28 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Gospodyniami wieczoru były uczennice klasy ósmej, które przygotowały cały wachlarz atrakcji dla pozostałych uczestników zabawy w postaci różnych wróżb i przepowiedni.
Można było dowiedzieć się kim się zostanie w przyszłości, poznać imię przyszłego męża lub żony, odkryć tajemnice tego, co nas niebawem spotka, a nawet spełnić marzenie trafiając monetą do prowizorycznej studni. Nasze specjalistki interpretowały tajemnicze znaki, powstałe z plam atramentu, wyczytując z nich nieznane koleje losu. Zainteresowaniem cieszyły się wszystkie atrakcje, niejednokrotnie trzeba było czekać w długiej kolejce, aby skorzystać z porad naszych wróżek.
Kiedy już wszyscy zaspokoili swoją ciekawość, poznali dalszą lub bliższą przyszłość, zaczęły się zabawy przy muzyce. Kreatywność uczniów sprawiła, że śmiechu było co nie miara. Zarówno uczestnicy, jak i obserwatorzy bawili się wyśmienicie.
Ostatnią część andrzejkowych szaleństw zakończyła dyskoteka, w której wzięli udział nie tylko uczniowie, ale też ubiegłoroczni absolwenci naszej szkoły.
Najważniejsza była dobra zabawa, a wróżby traktujemy z przymrużeniem oka 😉

Marta Chruścik

Możesz również polubić…