Wymiana kartek świątecznych

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, klasy 7 i 8 wraz z nauczycielem języka rosyjskiego, Martą Chruścik, postanowiły zorganizować akcję wymiany kartek świątecznych z uczniami ze szkoły z sąsiedniego powiatu.
Kartki musiały być zrobione ręcznie, a życzenia, które się w nich znalazły, napisane w języku rosyjskim.
Radości z przygotowania było bardzo wiele, jednak jeszcze więcej szczęścia dostarczyły nam listy, które dotarły do nas od kolegów i koleżanek z Zalesia. Akcja spotkała się z ogromną sympatią uczniów, którzy zadeklarowali, że z wielką chęcią powtórzą ją przy następnej okazji. Kto wie, jakie przyjaźnie mogą w wyniku tego się zawiązać…😊

Dziękujemy Pani Justynie za chęć dołączenia do akcji, a także pomoc w organizacji.

С Рождеством! ☺️🎄❄️☃️🇷🇺🇵🇱

Marta Chruścik