Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Jak co roku cała społeczność Szkoły Podstawowej w Zakrzewie spotkała się na uroczystości rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2021/2022. Na wstępie Dyrektor Szkoły – Dorota Wysokińska – powitała nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, przedszkolaki oraz uczniów.
Następnie przekazała bieżące informacje dotyczące organizacji pracy szkoły, przedstawiła nowych nauczycieli, wychowawców oraz pozostałych nauczycieli przedmiotów. Zwróciła też uwagę na obostrzenia sanitarne i prosiła o ich przestrzeganie.
Kończąc – Pani Dyrektor życzyła uczniom dużo zapału do nauki oraz osiągnięcia jak najlepszych wyników, a nauczycielom – cierpliwości, wytrwałości oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
W związku z 82. rocznicą wybuchu II wojny światowej uczennica klasy VIII – Anna Dąbrowska – odczytała referat. Minutą ciszy oddano hołd bohaterom.
Po uroczystości uczniowie spotkali się w salach ze swoimi wychowawcami i kolegami.