Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 15 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas I – V pod kierunkiem pani Agnieszki Buś oraz pana Kamila Żurawskiego. Wierszem i piosenką uczniowie wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom za codzienny trud pracy, za poświęcenie i troskę o wychowanków.
W drugiej części Samorząd Uczniowski przygotował GALĘ OSKAROWĄ. Nauczyciele oraz pracownicy obsługi byli nominowani w dwunastu kategoriach, otrzymali laurki oraz kwiaty.
Na zakończenie akademii głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Wysokińska. Podziękowała uczniom za życzenia, a nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła im dużo sił i wytrwałości w tym trudnym zawodzie. Tradycyjnie w czasie uroczystości wyróżniającym się w pracy nauczycielom i pracownikom obsługi zostały wręczone Nagrody Dyrektora.