Wiosna zażartowała z nas wszystkich i wkroczyła ze śniegiem

W tym roku Pani Wiosna zażartowała z nas wszystkich i wkroczyła ze śniegiem J Znów zrobiło się biało, ale na szczęście tylko na zewnątrz.

W naszym przedszkolu było dziś bardzo kolorowo i słonecznie. Mimo zimowej aury, postanowiliśmy na przekór naturze, powitać Wiosnę ciepło, pogodnie i zielono. Przedszkolaki z całych sił starały się ją przywołać. Wzięły udział w zawodach, w których do pokonania był tor przeszkód, wysłuchały wierszyków, śpiewały piosenki, a także rozwiązywały zagadki. Nauczyły się nawet magicznego zaklęcia, a na koniec wykonały plakat ze zwiastunami wiosny.

Wiosna nie pozostała obojętna na nasze wołania i zza chmur wyjrzało piękne słońce, a śnieg, który rano jeszcze bielił się za oknem, zaczął szybko topnieć.

Pani Wiosno, witamy w Zakrzewie!