JASEŁKA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych dni w roku. 17 grudnia 2021 roku w świąteczny klimat wprowadziły nas przygotowane przez młodzież naszej szkoły jasełka. Widowisko przygotowały panie Katarzyna Alberska i Marta Chruścik, o oprawę muzyczną zadbał pan Kamil Żurawski.
Dziewczęta podczas ozdabiania choinki oraz przygotowywania świątecznej kolacji rozmawiały o tradycjach Bożego Narodzenia, przypomniały historię narodzenia Jezusa oraz główne przesłanie świąt, które są czasem przebaczenia i otwarcia się na drugiego człowieka, czasem miłości.
Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe, a cała społeczność szkolna odśpiewała kolędę „Bóg się rodzi”.