Bal karnawałowy

W dniu 10.02.2022r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, który dostarczył dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.
Na sali pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały księżniczki, była też biedroneczka i wróżka, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Hulk, policjant, kowboj, Marshall z Psiego patrolu oraz bohater filmu Minionki… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w konkursach i pląsach, a uśmiech nie znikał im z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy również uczniów kl. I – III. Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczali balową salę.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.