WALENTYNKI

11 lutego 2022 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego świętowaliśmy w naszej szkole walentynki. Jest to dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas I – IV. Od kilku dni do skrzynki pocztowej były zbierane walentynkowe serduszka, które w piątek Amorek wręczył adresatom. SU zorganizował również loterię. Uczniowie mieli możliwość zakupu losów w cenie 2 zł. Podczas walentynek kupony były wymieniane na lizaki i breloczki. Następnie odbyło się losowanie trzech kuponów. Nagrodę główną – walentynkową poduszkę w kształcie serca – wylosowała Ola Czarnocka, a dwa walentynkowe breloki: Jaś Wysokiński i Nikola Domańska. Na koniec odbyła się sesja zdjęciowa – fotobudka.