Ferie w Zakrzewie rozpoczęte z przytupem

Początek ferii, to czas na radość i zabawy, żeby wypoczynek był bardziej udany.
W Szkole Podstawowej w Zakrzewie 9 lutego odbyła się zabawa karnawałowa popularnie zwana choinką szkolną. DJ PABLO MUSIC wraz z kolegą bawili naszą młodzież, także nikt nie nudził się nawet przez chwilę. Rada Rodziców przygotowała dla dzieci poczęstunek i paczki, które wręczył Św. Mikołaj. Podobno był już w drodze do Laponii, ale wyższa konieczność kazała mu zawrócić.
Za to dzieci musiały wykazać się większą znajomością wierszyków i piosenek, aby zrekompensować Świętemu straty moralne.

Pyszne jedzenie za sponsorowały firmy, którym bardzo pięknie dziękujemy.
Były to:
1. REN Sp. z o.o Kolonia Żelków oddział Siedlce
2. Zakłady Mięsne „Wierzejki” J. M. Zdanowscy Spółka Jawna
3. Hurtownia Owoców i Warzyw Radzyń Podlaski ul. Postania Styczniowego 1 Grzegorz Fryc
4. Gminna „Spółdzielnia Samopomoc Chłopska” Ulan Majorat

Pani dyrektor Dorocie Wysokińskiej i Radzie Rodziców dziękujemy za zaangażowanie w przygotowaniu tego długo wyczekiwanego przez całą społeczność szkolną wydarzenia. Dzięki pomocy wielu oddanych ludzi, młodzież bawiła się beztrosko, wesoło i bezpiecznie.
Życzymy wszystkim spokojnego i udanego wypoczynku, aby z jeszcze większym zapałem oddać się po feriach nauce. Wszak to nauka stanowi najbardziej o naszej przyszłości.

Danuta Domańska-Guz