“Cała Polska czyta dzieciom, Ulan … też”

11 czerwca 2021r. przedszkolaki gościły w swojej sali Pana Pawła Wierzchowskiego – Zastępcę Wójta Gminy Ulan-Majorat, Panią Jolantę Palicę – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ulanie-Majoracie oraz Pana Sławomira Żyłkę – Instruktora Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie, którzy wraz z naszą Panią Dyrektor Dorotą Wysokińską w ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom, Ulan… też” zaprezentowali wiersz Juliana Tuwima pt. “Lokomotywa”. Dzieci z uwagą i skupieniem wysłuchały utworu. Wystąpienie gości bardzo się spodobało przedszkolakom i nagrodzili wykonawców gromkimi brawami. Pani Jolanta Palica rozdała nam zakładki do książek i zaprezentowała niektóre pozycje z księgozbioru dziecięcego, jaki znajduje się w Gminnej Bibliotece Publicznej zachęcając nas do odwiedzin. Natomiast Pan Paweł Wierzchowski poczęstował wszystkich słuchaczy pysznymi cukierkami. Było bardzo miło i sympatycznie. Na koniec spotkania wręczyliśmy gościom wcześniej przygotowane podziękowania.